
Fantastisk penthouse med panoramautsikt over havet i Los Altos de Los Monteros, Marbella.
Opplev et eksklusivt liv ved kysten i denne vakre penthouse-leiligheten med fantastisk utsikt over havet, beliggende i et prestisjefylt inngjerdet boligområde i Marbella.
Den elegante stuen er fylt med naturlig lys og har glassdører fra gulv til tak, en halvåpen planløsning med fullt utstyrt kjøkken, stilig spiseplass og stue som åpner seg mot romslige terrasser mot sør, ideelt for avslapning eller underholdning.
Leiligheten har to romslige soverom, inkludert et hovedsoverom med eget bad, samt vaskerom, klimaanlegg, doble vinduer, høyhastighets Wi-Fi og en privat garasje med plass til to biler. Den selges møblert og er klar til innflytting.
Nyt luksuriøse fasiliteter som 24/7 sikkerhet, to utendørsbassenger, et oppvarmet innendørsbasseng, spa med sauna og boblebad og et moderne treningsstudio. Omgitt av tre golfbaner og bare noen minutter fra Marbellas strender, sentrum, La Cañada shopping og 15 minutter fra Puerto Banús. Malaga lufthavn ligger bare 40 minutter unna.
Perfekt som hovedbolig, feriebolig eller investering med sterk utleiepotensial.
Kontakt oss i dag for å avtale en privat visning.
Innstilling
Nær golf
Nær skoler
Urbanisering
Orientering
Sør
Tilstand
God
Basseng
Felles
Innendørs
Oppvarmet
Klimakontroll
Klimaanlegg
Oppvarming A/C
Kjøling A/C
Utsikt
Hav
Fjell
Land
Panorama
Egenskaper
Heis
Innebyggede garderober
Private terrasse
Gym
Sauna
Bod
Jacuzzi
Doble vinduer
Optisk Fiber
Møbler
Fullt møblert
Kjøkken
Fullt utstyrt
Sikkerhet
Inngjerdet område
Elektriske persienner
Porttelefon
24 timers sikkerhet
Parkering
Under bakken
Privat
Kategori
Videresalg
Fellesskap avgifter: €450 / monthly
Basura Skatt: €185 / annually
IBI Gebyrer: €800 / annually